3 відгуків
Вікна Двері СТАТУС
+380 (67) 350-28-57

Контроль доступу - замки з технологією ENTR

Технологія ENTR™ від ASSA ABLOY - це інтелектуальне рішення замикання дверей Вашого будинку, яке дозволить Вам управляти замком безпосередньо з Вашого смартфона, планшетного пк та інших пристроїв контролю доступу. Поєднуючи продукти високої безпеки від Mul-T-Lock з сучасними передовими технологіями, ENTR™ дає Вам безпечний, зручний (без використовування механічного ключа) контроль над доступом до Вашого будинку. ENTR™ - це продукт для легкого оновлення Вашого існуючого дверного замка. Просто зніміть свій старий циліндр і встановіть Mul-T-Lock ENTR™ - і тепер з допомогою додатку ENTR™ Ви зможете відкривати і закривати Ваші двері безпосередньо з свого смартфону, планшету або іншого пристрою з Bluetooth (не нижче v.4.0). ENTR™ патентована технологія.
ENTR™ – технологія, завдяки якій двері стають більш безпечними, перетворюючись в «розумні». ENTR™ поєднує захист механічного циліндру MUL-T-LOCK® Interactive+® стандарту High Security зі зручністю та функціональністю передових електронних технологій Smart Lock. ENTR™ дозволяє ефективно управляти замком за криптостійким каналом зв’язку за допомогою різних пристроїв: За допомогою смартфону або планшету з технологією Bluetooth через мобільний додаток ENTR™ APP, який дозволяє налаштовувати технологію згідно з власними потребами.
Пульт дистанційного керування. Простий у використанні пристрій з однією кнопкою, яким можна відчиняти та зачиняти двері, як ззовні, так і зсередини. Замок здатен підтримувати до 20 таких пультів.
Настінний сканер відбитків пальців Fingerprint ENTR™ – зчитувач, що з’єднаний із замком за допомогою безпровідного каналу передачі даних. Пристрій забезпечує відповідний контроль та функціональність, дозволяючи управляти авторизацією до 20 користувачів.
Настінна сенсорна кодова панель Touchpad ENTR™. Як і сканер відбитків пальців Fingerprint ENTR™, кодова панель з’єднана із замком за допомогою безпровідного каналу передачі даних та дозволяє управляти авторизацією до 20 користувачів.
Перераховані вище пристрої, як і технологія в цілому характеризуються простотою програмування, надаючи безпечний, зручний контроль доступу в приміщення без використання механічних ключів. Технологія ENTR™ дозволяє поєднувати декілька пристроїв контролю та управління замком. Таким чином, користувачеві потрібно лише зверни тієї пристрій, який найбільш задовільнить його потреби та вимоги з безпеки. Основними перевагами MUL-T-LOCK® ENTR™ є: Простота монтажу (не потребує додаткових отворів та прокладення дротів);
Робота від акумулятора (не залежить від зовнішнього живлення);
Безпечних закодований бездротовий зв’зв'язок між елементами системи;
Варіативність пристроїв управління;
Циліндр MUL-T-LOCK® Interactive+® класу High Security;
Клас захисту ІР44.
Технологія Технологія ENTR™ здатна значно посилити надійність та збільшити рівень безпеки будь-яких дверей, не потребуючи при цьому внесення змін у конструкцію дверей, а також осучаснити процес управління замком, надавши йому більшу функціональність за допомогою новітніх електронних технологій. Завдяки розробникам ізраїльської компанії MUL-T-LOCK, високі технології безпеки стають все ближчими та доступнішими для кінцевого споживача.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner