Кошик
3 відгуків
Вікна Двері СТАТУС
+380 (67) 350-28-57

Замкові циліндри

Циліндри високої якості від провідних виробників. Забезпечують високий рівень безпеки, надійність та зручність в користуванні. Сфера застосування ― від приватного житла до будь-якого корпоративного об'єднання єкту з можливістю побудови системи «Один ключ» і «Майстер-ключ» високої складності.
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Циліндри(личинки) для замків популярні в Україні:

Циліндрові замки є найпоширенішими в Україні . У 90% наших співвітчизників стояти замки циліндрового типу. Популярність личинок для замку(циліндрів) обумовлена можливістю замінити один циліндр на інший , при цьому не змінюючи замок. Серцевини замка - найважливіший елемент замку. Згідно зі статистикою , абсолютна більшість несанкціонованих відкриттів вхідних дверей здійснюються методом інтелектуального чи фізичного впливу на личинку замку.
 
Саме тому цьому елементу у вхідних дверях потрібно приділяти особливу увагу.
 

У замкових циліндрах секретність не нижче High Security:

Замковий циліндр повинен відповідати ряду вимог, а саме: мати клас секретності не нижче High Security, відповідати ДСТУ і стандарту ISO 9001, а також мати міжнародні сертифікати відповідності.
 

Личинка замку з можливістю сервісу:

Личинка замка повинна бути стійка до злому , корозії , впливу температур , і зносостійкою, а також бути зручною в експлуатації. Значною перевагою на користь тої чи іншої личинки замка стані наявність сервісу - це дозволить зробити перекодування або виготовити дублікат ключа.
 
Найкраще вибирати сердцевини замку , в яких заготовки ключа захищені патентом. Зробити дублікат ключа до такого замкового циліндру можна лише в спеціалізованих авторизованих сервісних центрах. Щоб замковий циліндр працював довго і не піддавався впливу в разі спроби висвердлювання або перелому личинки замка на дві частини ,необхідно застосовувати комплект захисної фурнітури і броненакладки . Запропоновані замкові серцевини від провідних світових виробників широко застосовуються в дверях приватних приміщень , офісах , державних і недержавних установах і т. д.
 
Представлене замкові циліндри можна об'єднувати в складні системи «Один Ключ » і «Майстер - Ключ».