3 відгуків
Контакти
На сайті не діє Програма захисту покупця Prom.ua . Продавець не пройшов верифікацію. Будьте пильні, роблячи покупки. Рекомендуємо перевіряти інформацію та оплачувати товари після отримання.
Вікна Двері СТАТУС
+380 показати номер
+380 показати номер
УкраїнаТернопільська областьТернопільвул. Об'їзна, 12/25-11, Ринок "Західний", ІІ ряд status.safety@gmail.com
Мапа

Замкові циліндри

Циліндри високої якості від провідних виробників. Забезпечують високий рівень безпеки, надійність та зручність в користуванні. Сфера застосування ― від приватного житла до будь-якого корпоративного об'єкту з можливістю побудови системи «Один ключ» і «Майстер-ключ» високої складності.
у вигляді галереїу вигляді списку
Циліндри(личинки) для замків популярні в Україні:
Циліндрові замки є найпоширенішими в Україні . У 90% наших співвітчизників стоять замки циліндрового типу. Популярність личинок для замка(циліндрів) обумовлена ​​можливістю замінити один циліндр на інший , при цьому не змінюючи замок. Серцевини для замка - найважливіший елемент замку. Згідно зі статистикою , абсолютна більшість несанкціонованих відкриттів вхідних дверей здійснюються методом інтелектуального чи фізичного впливу на личинку замка.
Саме тому цьому елементу у вхідних дверях потрібно приділяти особливу увагу.
У замкових циліндрах секретність не нижче High Security:
Замковий циліндр повинен відповідати ряду вимог, а саме: мати клас секретності не нижче High Security, відповідати ДСТУ і стандарту ISO 9001, а також мати міжнародні сертифікати відповідності.
Личинка замка з можливістю сервісу:
Личинка замка повинна бути стійка до злому , корозії , впливу температур , і зносостійкою, а також бути зручною в експлуатації. Значною перевагою на користь тої чи іншої личинки замка стане наявність сервісу - це дозволить зробити перекодування або виготовити дублікат ключа.
Найкраще вибирати сердцевини замка , в яких заготовки ключа захищені патентом. Зробити дублікат ключа до такого замкового циліндру можна лише в спеціалізованих авторизованих сервісних центрах. Щоб замковий циліндр працював довго і не піддавався впливу в разі спроби висвердлювання або перелому личинки для замка на дві частини ,необхідно застосовувати комплекти захисної фурнітури і броненакладки . Запропоновані замкові серцевини від провідних світових виробників широко застосовуються в дверях приватних приміщень , офісах , державних і недержавних установах і т.д.
Представлені замкові циліндри можна об'єднувати в складні системи «Один Ключ » і «Майстер- Ключ».